BENO
104,55 € 130,38 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | BENO |
|---|---|
| Príkon | 2x6W, 7W |
| Svetelný tok | 2x500lm, 600lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 100°, 2×100° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300 mA, 350 mA |
| Stmievanie | ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 83lm/W, 86lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | 220x70x50 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 220 mm |
| Výška svietidla | 50 mm |
| Počet v balení | 12, 1 |
| Rozmery balenia | 230x90x70 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001449 |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Šírka svietidla | 70 mm |
| Farba | |
| Distrib?cia svetla | Priame, Priame/nepriame |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.