BLADE
118,08 € 159,90 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | BLADE |
|---|---|
| Príkon | 2x6W |
| Svetelný tok | 2x250lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 2 x 0-100° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 500 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 42lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 180x42x115 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 180 mm |
| Výška svietidla | 115 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 210x120x60 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001512 |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Šírka svietidla | 42 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.