BOX, W 6W 3000K
92,25 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | BOX |
|---|---|
| Príkon | 6W |
| Svetelný tok | 530lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 550 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 88lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d90x95 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d90 mm |
| Výška svietidla | 95 mm |
| Počet v balení | 10 |
| Rozmery balenia | 100x100x105 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.00105 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.