BUTTON II
97,17 € 140,22 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | BUTTON II |
|---|---|
| Príkon | 12W, 6-12W |
| Svetelný tok | 1200lm, 600-1200lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 180-320 mA, 350 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d150x72 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d150 mm |
| Výška svietidla | 72 mm |
| Počet v balení | 10, 1 |
| Rozmery balenia | 215x165x75 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.002661 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.