ELFY
55,35 € 61,50 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ELFY |
|---|---|
| Príkon | 3.5W |
| Svetelný tok | 210lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 700 mA |
| Stmievanie | TOUCH DIM |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 60lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d110x65 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d110 mm |
| Výška svietidla | 65 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 100x100x90 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005, 9005/1036 |
| Objem | 0.0009 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.