HBAY II 31 120° OPTICS
17,22 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | HBAY II |
|---|---|
| Uhol svietenia | 120° |
| Značka | |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 260×260 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 260 mm |
| Šírka svietidla | 260 mm |
| Rozmery balenia | 260x260x6 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000406 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní


Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.