KERY
110,70 € 400,98 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | KERY |
|---|---|
| Príkon | 18W |
| Svetelný tok | 1950lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K/5700K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 110° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 220 mA, 250 mA |
| Stmievanie | CASAMBI, DALI/PUSH, ON/OFF, ZIGBEE |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 108lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d275x60 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d275 mm |
| Výška svietidla | 60 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 300x300x70 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.0063 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Pohybový senzor | HF |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.