LINO II LIGHT CORNER
121,77 € 164,82 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LINO II |
|---|---|
| Príkon | 12W, 6-12W |
| Svetelný tok | 1120-1680lm, 1680lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K-4000K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 80° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 150-300 mA, 300 mA |
| Stmievanie | DALI TW/PUSH TW, DALI/PUSH, ON/OFF |
| Svetelná účinnosť | 140lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | 260x260x85 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 260 mm |
| Výška svietidla | 85 mm |
| Počet v balení | 8, 1 |
| Rozmery balenia | 360x290x120 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.012528 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Šírka svietidla | 260 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.