MAG FLEX
184,50 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG FLEX |
|---|---|
| Príkon | 21W |
| Svetelný tok | 1800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Napájanie | 48V DC |
| Stmievanie | DALI |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 86lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 1500x25x24 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1500 mm |
| Výška svietidla | 24 mm |
| Počet v balení | 20 |
| Rozmery balenia | 400x400x35 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Šírka svietidla | 25 mm |
| Objem | 0.0056 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.