MAG II LOW T-CONNECTOR, W DALI
47,97 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG II LOW TRACK |
|---|---|
| Napájanie | 48V DC |
| Stmievanie | DALI |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | 110 x 68 x 27 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 110 mm |
| Šírka svietidla | 68 mm |
| Výška svietidla | 27 mm |
| Počet v balení | 60 |
| Rozmery balenia | 210x135x40 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.001134 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.