MAG II TRACK 2M, W DALI
59,04 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG II TRACK |
|---|---|
| Napájanie | 48V DC |
| Stmievanie | DALI |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | 2000 x 26 x 53 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 2000 mm |
| Šírka svietidla | 26 mm |
| Výška svietidla | 53 mm |
| Počet v balení | 10 |
| Rozmery balenia | 2003x28x53 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.002972 |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.