MAG KONO Z
55,35 € 116,85 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG KONO |
|---|---|
| Príkon | 6W |
| Svetelný tok | 360lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 550 mA |
| Stmievanie | DALI, ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 60lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d72x372 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d72 mm |
| Výška svietidla | 372 mm |
| Počet v balení | 1, 18 |
| Rozmery balenia | 450x430x385 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.074498 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Dĺžka závesu | 2000 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.