MAG / MAG II TRACK DECORATIVE COVER 1M, B
23,37 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG II TRACK |
|---|---|
| Napájanie | 48V DC |
| IP krytie | IP 20 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | 1000x24x5 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1000 mm |
| Šírka svietidla | 24 mm |
| Výška svietidla | 5 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 100x24x5 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000012 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní


Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.