MAG OLLI
59,04 € 123,00 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG OLLI |
|---|---|
| Príkon | 12W |
| Svetelný tok | 1000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 300 mA, N/A |
| Stmievanie | DALI, ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d113x35x121 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d113 mm |
| Výška svietidla | 121 mm |
| Počet v balení | 20 |
| Rozmery balenia | 120x120x170 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.002448 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9017 |
| Šírka svietidla | 35 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.