MAG ROUND CORNER-H R300, B DALI
72,57 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAG TRACK |
|---|---|
| Napájanie | 48V DC |
| Stmievanie | DALI |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | 400x26x53 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 400 mm |
| Šírka svietidla | 26 mm |
| Výška svietidla | 53 mm |
| Počet v balení | 10 |
| Rozmery balenia | 575x190x70 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.007648 |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.