MAGLASER III TILT
76,26 € 116,85 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAGLASER III |
|---|---|
| Príkon | 12W |
| Svetelný tok | 1068lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K-6500K, 2700K/3300K/4000K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 700 mA |
| Stmievanie | DALI TW, ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 89lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 235x22x80 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 235 mm |
| Výška svietidla | 80 mm |
| Počet v balení | 30 |
| Rozmery balenia | 250x80x30 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.0006 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 22 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.