MAGLASER III
31,98 € 135,30 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAGLASER III |
|---|---|
| Príkon | 12W, 24W, 6W |
| Svetelný tok | 1068lm, 1800lm, 534lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K-6500K, 2700K/3300K/4000K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 48V DC |
| Napájací zdroj | 150 mA, 300 mA |
| Stmievanie | DALI TW, ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 75lm/W, 89lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h, L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 121x22x44 mm, 235x22x44 mm, 462x22x44 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 121 mm, 235 mm, 462 mm |
| Výška svietidla | 44 mm |
| Počet v balení | 36, 48 |
| Rozmery balenia | 135x50x30 mm, 250x50x30 mm, 480x50x30 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000203, 0.000375, 0.00072 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005, 9017 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 16 |
| Šírka svietidla | 22 mm |
| Farba | |
| Model | 12, 24, 46 |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.