MATRIX
98,40 € 184,50 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MATRIX |
|---|---|
| Príkon | 10W, 20W |
| Svetelný tok | 1000lm, 1850lm, 2000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36°, 38° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 250 mA, 500 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 93lm/W, 100lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d60x180 mm, d70x200 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d60 mm, d70 mm |
| Výška svietidla | 200 mm, 180 mm |
| Počet v balení | 12, 16 |
| Rozmery balenia | 285x110x95 mm, 325x120x125 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.002978, 0.004875 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Farba | |
| Model | 1, 2 |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.