MAX 1
39,36 € 72,57 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MAX |
|---|---|
| Príkon | 8W |
| Svetelný tok | 735lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 185 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 92lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d80x40 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d80 mm |
| Výška svietidla | 40 mm |
| Montážny otvor | 68 mm |
| Počet v balení | 50, 1 |
| Rozmery balenia | 100x100x70 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.0007 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.