MIKY SLIM Z
63,96 € 129,15 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MIKY SLIM |
|---|---|
| Príkon | 3W, 6W |
| Svetelný tok | 150lm, 300lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 500mA, 300mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 50lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d25x350 mm, d25x550 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d25 mm |
| Výška svietidla | 350 mm, 550 mm |
| Počet v balení | 12, 1 |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Dĺžka závesu | 5000 mm |
| Farba | |
| Model | 35, 55 |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.