MOON P/N-Z
238,62 € 735,54 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MOON |
|---|---|
| Príkon | 36W (30+6), 60W (50+10), 88W (76+12) |
| Svetelný tok | 2100+420lm, 3500+700lm, 5320+840lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1200 + 250 mA, 1900 + 300 mA, 2x 950 + 300 mA, 750 + 150 mA, 750 + 160 mA, 750 + 200 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d400x70 mm, d600x70 mm, d800x70 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d400 mm, d600 mm, d800 mm |
| Výška svietidla | 70 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 460x460x95 mm, 460x460x95+270x270x100 mm, 660x660x95+460x460x120 mm, 860x860x95+660x660x120 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.027392, 0.066774, 0.122534 |
| Značka | |
| RAL | 1036, 7032, 9003, 9017, 9017/1036 |
| Dĺžka závesu | 2500 mm |
| Farba | |
| Model | 40, 60, 80 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.