NOLI II P-Z
142,68 € 253,38 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | NOLI II |
|---|---|
| Príkon | 15-30W, 20-40W, 40-60W, 40W, 30W, 60W |
| Svetelný tok | 1650-3300lm, 2200-4400lm, 3300lm, 4400-6600lm, 4400lm, 6600lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 110° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1000 mA, 1000-1500 mA, 1050 mA, 1500 mA, 2x 750 mA, 375-750 mA, 500-1000 mA, 750 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 110lm/W |
| Životnosť | L70B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 1200x59x70 mm, 1500x59x70 mm, 900x59x70 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1200 mm, 1500 mm, 900 mm |
| Výška svietidla | 70 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 1210x70x80 mm, 1510x70x80 mm, 910x70x80 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.005096, 0.006776, 0.008456 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Dĺžka závesu | 2500 mm |
| Šírka svietidla | 59 mm |
| Farba | |
| Núdzové svietenie | Nie |
| Model | 120, 150, 90 |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.