OLLI
98,40 € 162,36 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | OLLI |
|---|---|
| Príkon | 12W |
| Svetelný tok | 1000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d113x35x135 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d113 mm |
| Výška svietidla | 135 mm |
| Počet v balení | 20, 1 |
| Rozmery balenia | 150x150x160 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.0036 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9017 |
| Šírka svietidla | 35 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.