PUCK TRIAC 8W 3000K
120,54 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | PUCK |
|---|---|
| Príkon | 8W |
| Svetelný tok | 800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Stmievanie | TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d140x50 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d140 mm |
| Výška svietidla | 50 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 240x205x80 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.003936 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.