QUADO
92,25 € 130,38 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | QUADO |
|---|---|
| Príkon | 10W, 25W |
| Svetelný tok | 2000lm, 800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 175x175x45 mm, 240x240x45 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 240 mm, 175 mm |
| Výška svietidla | 45 mm |
| Počet v balení | 12, 8 |
| Rozmery balenia | 185x185x65 mm, 255x255x65 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.002225, 0.004227 |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Šírka svietidla | 175 mm, 240 mm |
| Farba | |
| Model | L, S |
Odhadované doručenie: 3 dní









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.