QUADRA
147,60 € 293,97 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | QUADRA |
|---|---|
| Príkon | 12W, 18W, 24W |
| Svetelný tok | 1440lm, 1920lm, 960lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350 mA, 500 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 1186x78x40 mm, 586x78x40 mm, 886x78x40 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1186 mm, 586 mm, 886 mm |
| Výška svietidla | 40 mm |
| Počet v balení | 8, 6 |
| Rozmery balenia | 640x125x85 mm, 1250x85x125 mm, 940x125x80 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.0068, 0.0094, 0.013281 |
| Značka | |
| RAL | CR |
| Šírka svietidla | 78 mm |
| Farba | |
| Model | 120, 60, 90 |
Odhadované doručenie: 3 dní










Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.