ROLO MAX
182,04 € 228,78 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ROLO |
|---|---|
| Príkon | 13W |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 80° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d103 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d103 mm |
| Počet v balení | 10, 1 |
| Rozmery balenia | 120x120x165 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Značka | |
| RAL | 7016 |
| Objem | 0.002376 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní










Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.