ROUND II 40 30W 3000K/3500K/4000K
121,77 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ROUND |
|---|---|
| Príkon | 30W |
| Svetelný tok | 3000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 85+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d400x63 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d400 mm |
| Výška svietidla | 63 mm |
| Počet v balení | 10 |
| Rozmery balenia | 410x410x75 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.012608 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.