RUDY
83,64 € 159,90 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | RUDY |
|---|---|
| Príkon | 16-28W, 28-50W, 28W, 50W |
| Svetelný tok | 3920lm, 7000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200-350 mA, 350 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | C |
| Svetelná účinnosť | 140lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 1200x145x52 mm, 1500x145x52 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1200 mm, 1500 mm |
| Výška svietidla | 52 mm |
| Počet v balení | 4 |
| Rozmery balenia | 1210x155x60 mm, 1510x155x60 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.011253, 0.014043 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Šírka svietidla | 145 mm |
| Farba | |
| Model | 120 16-28W 3000K/3500K/4000K, 120 DALI/PUSH 28W 3000K/3500K/4000K, 150 28-50W 3000K/3500K/4000K, 150 DALI/PUSH 50W 3000K/3500K/4000K |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.