SAFE ON 3W 6000K Emergency 3h
36,90 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SAFE |
|---|---|
| Príkon | 3W |
| Svetelný tok | 100lm |
| Teplota svetla (CCT) | 6000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Napájanie | 3.6V/1.2Ah Ni-Cd |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 350x57x110 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 350 mm |
| Výška svietidla | 110 mm |
| Počet v balení | 20 |
| Rozmery balenia | 350x110x60 mm |
| Značka | |
| RAL | 9010 |
| Núdzové svietenie | 3h/3W/100lm |
| Šírka svietidla | 57 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.00231 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.