SATURN SLIM II P/N-Z
510,45 € 965,55 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SATURN SLIM II |
|---|---|
| Príkon | 120W (80+40), 60W (40+20), 80W (50+30) |
| Svetelný tok | 2800+1400lm, 3500+2100lm, 8800+4400lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1050 + 500 mA, 1300 + 750 mA, 2x 1050 + 1050 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, TRIAC |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W, 110lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d1000x85 mm, d600x85 mm, d800x85 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d1000 mm, d600 mm, d800 mm |
| Výška svietidla | 85 mm |
| Rozmery balenia | 1060x1060x120 mm, 650x650x120 mm, 850x850x120 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.0507, 0.0867, 0.134832 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9017 |
| Dĺžka závesu | 5000 mm |
| Farba | |
| Model | 100, 60, 80 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.