SATURN SLIM
292,74 € 464,94 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SATURN SLIM |
|---|---|
| Príkon | 50W, 60W |
| Svetelný tok | 3700lm, 4700lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1300 mA, 1500 mA, 2x 750 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 74lm/W, 78lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d600x85 mm, d800x85 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d600 mm, d800 mm |
| Výška svietidla | 85 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 640x640x110 mm, 840x840x110 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.045056, 0.077616 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9017 |
| Farba | |
| Model | 60, 80 |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.