SIMA 120 DALI/PUSH 35W 4000K
159,90 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SIMA |
|---|---|
| Príkon | 35W |
| Svetelný tok | 4300lm |
| Teplota svetla (CCT) | 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 250 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 123lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | AL |
| Rozmery svietidla | 1195x140x58 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1195 mm |
| Výška svietidla | 58 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 1220x150x60 mm |
| Krajina pôvodu | Slovakia |
| Objem | 0.01098 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 140 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.