SLIM-Q ON
45,51 € 67,65 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SLIM-R ON |
|---|---|
| Príkon | 10W, 20W |
| Svetelný tok | 1600lm, 800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 150x150x26 mm, 220x220x30 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 150 mm, 220 mm |
| Výška svietidla | 26 mm, 30 mm |
| Počet v balení | 20 |
| Rozmery balenia | 165x150x30 mm, 245x230x35 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000743, 0.001972 |
| Značka | |
| RAL | 9010 |
| Šírka svietidla | 150 mm, 220 mm |
| Farba | |
| Model | L, S |
Odhadované doručenie: 3 dní











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.