SPY, B 4W 3000K
79,95 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SPY |
|---|---|
| Príkon | 4W |
| Svetelný tok | 250lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 63lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 46x76x75 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 46 mm |
| Výška svietidla | 75 mm |
| Počet v balení | 24 |
| Rozmery balenia | 100x100x60 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.0006 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Šírka svietidla | 76 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.