STEP ON
55,35 € 115,62 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | STEP ON |
|---|---|
| Príkon | 3W, 6W |
| Svetelný tok | 175lm, 256lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 43lm/W, 58lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | 100x100x30 mm, 200x80x80 mm, d100x30 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 100 mm, 200 mm, d100 mm |
| Počet v balení | 24, 30 |
| Rozmery balenia | 110x110x40 mm, 210x90x40 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000484, 0.000756 |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Šírka svietidla | 100 mm, 30 mm, 80 mm |
| Farba | |
| Výška svietidla | 100 mm, 80 mm |
| Model | QL, QS, R |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.