TECO
110,70 € 202,95 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TECO |
|---|---|
| Príkon | 15W, 30W |
| Svetelný tok | 1500lm, 3000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 75° x 75°, asymetric 18° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350 mA, 500 mA, 700 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 205x55x50 mm, 395x55x50 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 205 mm, 395 mm |
| Výška svietidla | 50 mm |
| Montážny otvor | 195 x 45 mm, 385 x 45 mm |
| Počet v balení | 12, 20, 1 |
| Rozmery balenia | 250x75x90 mm, 440x75x90 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001688, 0.00297 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 55 mm |
| Farba | |
| Model | 10, 5, WW |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.