TOMY
92,25 € 146,37 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TOMY |
|---|---|
| Príkon | 2×4.5W, 4.5W |
| Svetelný tok | 2x450lm, 450lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 2×35°, 35° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 500 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | 10x10x10 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 10 mm |
| Výška svietidla | 10 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 125x125x125 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001953 |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Šírka svietidla | 10 mm |
| Farba | |
| Distrib?cia svetla | Priame, Priame/nepriame |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.