TORO
158,67 € 667,89 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TORO |
|---|---|
| Príkon | 20+5W, 32+8W, 55+10W, 80+12W |
| Svetelný tok | 1500+375lm, 2400+600lm, 4125+750lm, 6000+900lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1300 + 250 mA, 1900 + 300 mA, 2x 950 + 300 mA, 500 + 135 mA, 500 + 150 mA, 750 + 200 mA, 900 + 200 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 75lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d300x55 + 30 mm, d400x55 + 30 mm, d600x55 + 30 mm, d800x55 + 30 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d300 mm, d400 mm, d600 mm, d800 mm |
| Výška svietidla | 55 + 30 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 640x640x110 mm, 840x840x110 mm, 340x340x110 mm, 440x440x110 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.045056, 0.077616, 0.012716, 0.021296, 0.028586 |
| Značka | |
| RAL | 8025, 9003, 9017 |
| Farba | |
| Model | 30 P/N, 40 P/N, 60 P/N, 80 P/N |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.