TRACK MIKY 40 Z
164,82 € 200,49 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TRACK MIKY |
|---|---|
| Príkon | 10W |
| Svetelný tok | 800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 250 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d50x400 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d50 mm |
| Výška svietidla | 400 mm |
| Rozmery balenia | 70x60x420 mm |
| Krajina pôvodu | Slovakia |
| Objem | 0.001764 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Dĺžka závesu | 2000 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.