TUBO II
83,64 € 125,46 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TUBO |
|---|---|
| Príkon | 10W |
| Svetelný tok | 1100lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K/5700K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 75° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 230 mA, 250 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 110lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d90x107 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d90 mm |
| Výška svietidla | 107 mm |
| Počet v balení | 18 |
| Rozmery balenia | 100x100x120 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.0012 |
| Značka | |
| RAL | 7016 |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.