TUBUS II
108,24 € 150,06 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | TUBUS II |
|---|---|
| Príkon | 9W |
| Svetelný tok | 735lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 82lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d85x134 mm, d85x143 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d85 mm |
| Výška svietidla | 134 mm, 143 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 190x120x175 mm |
| Krajina pôvodu | Slovakia |
| Objem | 0.00399 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Farba | |
| Model | A, B, C |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.