YOYO
95,94 € 141,45 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | YOYO |
|---|---|
| Príkon | 16W, 30W |
| Svetelný tok | 1760lm, 3300lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 110° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 110lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 1210x33x29 mm, 650x33x29 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1210 mm, 650 mm |
| Výška svietidla | 29 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 1210x35x55 mm, 650x35x55 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.001251, 0.002329 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Šírka svietidla | 33 mm |
| Farba | |
| Model | 120, 65 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.