YPSO 30/36 HF SENSOR
24,60 €
Skladom
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | YPSO |
|---|---|
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Rozmery svietidla | 28x60x15 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 28 mm |
| Šírka svietidla | 60 mm |
| Výška svietidla | 15 mm |
| Počet v balení | 10 |
| Rozmery balenia | 28x60x15 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000025 |
Odhadované doručenie: 3 dní


Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.