YPSO
43,05 € 141,45 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | YPSO |
|---|---|
| Príkon | 10-22W, 15-30W, 22W, 30W |
| Svetelný tok | 1000-2200lm, 1500-3000lm, 2200lm, 3000lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 135° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 260-560 mA, 320-630 mA, 560 mA, 630 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L70B50 50.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d290x58 mm, d360x58 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d290 mm, d360 mm |
| Výška svietidla | 58 mm |
| Počet v balení | 8, 1 |
| Rozmery balenia | 300x300x65 mm, 370x370x65 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.00585, 0.008899 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Núdzové svietenie | ?no, Nie |
| Model | 30, 36 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.