ZETA II
55,35 € 159,90 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ZETA II |
|---|---|
| Príkon | 10W, 11-23W, 11-27W, 14W, 23W, 27W, 6-10W, 6-14W |
| Svetelný tok | 1100lm, 1210-2530lm, 1210-2970lm, 1540lm, 2530lm, 2970lm, 660-1100lm, 660-1540lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 90° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 150-250 mA, 150-350 mA, 250 mA, 300-600 mA, 300-700 mA, 350 mA, 600 mA, 700 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 110lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d103x57 mm, d136x57 mm, d176x58 mm, d210x58 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d103 mm, d136 mm, d210 mm, d176 mm |
| Výška svietidla | 57 mm, 58 mm |
| Montážny otvor | 120 mm, 160 mm, 200 mm, 90 mm |
| Počet v balení | 16, 24, 32, 8, 1 |
| Rozmery balenia | 180x130x80 mm, 205x160x80 mm, 255x200x80 mm, 295x230x90 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001872, 0.002624, 0.00408, 0.006107 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Farba | |
| Model | L, M, S, XS |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.