ZETA
46,74 € 161,13 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ZETA |
|---|---|
| Príkon | 10W, 15W, 18-25W, 25W, 8-10W, 8-15W |
| Svetelný tok | 1000lm, 1620lm, 1800-2500lm, 2500lm, 800-1000lm, 864-1620lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 90° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200-350 mA, 350 mA, 450-600 mA, 600 mA, 700 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 108lm/W, 100lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d103x57 mm, d136x57 mm, d176x60 mm, d210x60 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d103 mm, d136 mm, d210 mm, d176 mm |
| Výška svietidla | 57 mm, 60 mm |
| Montážny otvor | 120 mm, 160 mm, 200 mm, 90 mm |
| Počet v balení | 20, 30, 1 |
| Rozmery balenia | 175x110x75 mm, 205x145x75 mm, 255x195x75 mm, 285x230x80 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001444, 0.002229, 0.003729, 0.005244 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Farba | |
| Model | L, M, S, XS |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.