MIDO
49,20 € 55,35 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | MIDO |
|---|---|
| Príkon | 2x35W-GU10, 35W-GU10 |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Stmievanie | ON/OFF |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Rozmery svietidla | d80x106x170 mm, d80x106x90 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d80 mm |
| Šírka svietidla | 106 mm |
| Výška svietidla | 170 mm, 90 mm |
| Počet v balení | 12 |
| Rozmery balenia | 120x90x100 mm, 130x100x190 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.00108, 0.00247 |
| Farba | |
| Distrib?cia svetla | Priame, Priame/nepriame |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.