HELA
317,34 € 360,39 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | HELA |
|---|---|
| Príkon | 39W |
| Svetelný tok | 3120lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1000 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | 1200x36x60 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1200 mm |
| Výška svietidla | 60 mm |
| Počet v balení | 4, 1 |
| Rozmery balenia | 1260x110x110 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.015246 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9004 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Dĺžka závesu | 2000 mm |
| Šírka svietidla | 36 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.