WALK II
30,75 € 49,20 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | WALK |
|---|---|
| Príkon | 3W, 5W |
| Svetelný tok | 120lm, 300lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K/6000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | fixed / not changeable |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 40lm/W, 60lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 44, IP 66 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 105x81x48 mm, 85x85x55 mm, d85x55 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 105 mm, 85 mm, d85 mm |
| Výška svietidla | 48 mm, 55 mm |
| Montážny otvor | 103 x 79mm, 73 x 66 mm |
| Počet v balení | 50, 1 |
| Rozmery balenia | 110x80x90 mm, 90x90x90 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.000729, 0.000792 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Šírka svietidla | 81 mm, 85 mm |
| Farba | |
| Model | Q, QG, R |
Odhadované doručenie: 3 dní









Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.